Κάθε λουλούδι έχει τη θέση του στον ήλιο, κάθε άνθρωπος έχει ένα όνειρο!!🌻 Post author:stixomperdemata Post published:Αυγ 23 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΤο χρώμα της προσμονής Next Post«Ω δύσβατη, δύσβατη ζωή, από πιο σοκάκι γίνεται κανείς να σε περάσει» You Might Also Like Ας απολαύσουμε τη θάλασσα. Είναι έρωτας!!! Ιούν 15 Όμορφη εβδομάδα σε όλους…!! Καλημέρα…! Οκτ 14 Χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις πάντοτε να χαμογελάς, σ ευχαριστώ που είσαι αδελφός μου σ ευχαριστώ που μ αγαπάς! Μάι 07 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις πάντοτε να χαμογελάς, σ ευχαριστώ που είσαι αδελφός μου σ ευχαριστώ που μ αγαπάς! Μάι 07