Πάει κι αυτή η μέρα ..!!!! Όμορφο βράδυ με τη σκέψη ότι κάτι μπορεί να αλλάξει…. όνειρα φωτεινά και… καλό ξημέρωμα :)!!!!!! Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 22 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαλημέρα με χαμόγελα :) Next PostΚαληνύχτα!!! Εύχομαι να περάσετε ένα πολύ αγαπησιάρικο βράδυ!!!! You Might Also Like Έτσι ήμουν, μου είπες να μην φεύγω, να το συζητάω…… και τώρα; πού είσαι που σου μιλάω;;;; Απρ 19 Αν δεν μοιραστούμε τους φόβους μας…..μην περιμένεις να μοιραστούμε τις χαρές μας…………. Οκτ 07 Καλημέρα! Αυγ 06 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ