Λουλούδια μάζεψα για σένα από τον κήπο της αγάπης δώρο τα στέλνω στην γιορτή σου πως σ αγαπώ να μάθεις! Post author:stixomperdemata Post published:Ιούλ 26 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαληνύχτα Next PostΕπόμενο άρθρο You Might Also Like Καλά Κούλουμα και Καλή Σαρακοστή σε όλους! Μαρ 10 Καλά Χριστούγεννα Κινούμενες Εικόνες Δεκ 09 Τι γυρνάς και κοιτάς πίσω σου τρομαγμένος? Αυτό που σε κυνηγά , είναι μέσα σου… Αυγ 25 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ