Post author:stixomperdemata Post published:Απρ 16 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΧριστός Ανέστη! Χρόνια Πολλά!!! Next PostΚαληνύχτα. You Might Also Like Καλημέρα κόσμε! Αυγ 03 Μια αλήθεια που λέγεται με κακή πρόθεση είναι χειρότερη απο το ψέμα. Σεπ 09 Να φευγετε μακριά από όσους δεν κατάφεραν να δουν την καθαρότητα της ψυχής σας.Την δική σας αλήθεια Σεπ 27 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Να φευγετε μακριά από όσους δεν κατάφεραν να δουν την καθαρότητα της ψυχής σας.Την δική σας αλήθεια Σεπ 27