Καλησπέρα! Post author:stixomperdemata Post published:Ιούλ 11 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΟι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι.Οι σκέψεις τους είναι οι απόψεις κάποιου άλλου, η ζωή τους μια μίμηση, τα πάθη τους ένα ρητό. Next PostΚαλημερα και καλοταξιδη η εβδομάδα μας You Might Also Like Καλημέρα να εχεις και καλή βδομάδα! Μαρ 27 Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους….. Δεκ 28 Απρ 16 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ