Έχω πάθει πολλά.Δεν τα άξιζα όλα. Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 19 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Έχω πάθει πολλά.Δεν τα άξιζα όλα. Read more articles Previous PostΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ Next Post-Μαζεύεις τα κομμάτια σου τα ξανά κολλάς έτσι απλά για να έρθει κάποιος άλλος για να στα ξανά κομματιάσει… You Might Also Like Καλησπέρα… Καλό απόγευμα σε όλους! Ιούν 05 “Κ όταν νιώθεις την καρδιά να κτυπά δυνατά τότε ξέρεις ότι περνάς μοναδικά.” Νοέ 10 Νόημα που χάθηκε…αξία δεν ξαναβρίσκει Οκτ 19 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ