Οι αναμνήσεις,είναι η μόνη “περιουσία” της ψυχής μας…Ας φροντίσουμε λοιπόν,να είσαι όσο πιο όμορφες γίνεται… Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 22 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΗ ζωή ζωγραφίζει με τα χρώματα που τις δίνει η ψυχή του κάθε ανθρώπου. Next PostΜην πασχίζεις να γίνεις άνθρωπος επιτυχίας, αλλά άνθρωπος αξίας!! You Might Also Like Bendita Navidad en el mundo y que … :) Δεκ 19 Ενα φως…μια ηλιαχτίδα..μια καλημέρα… Αυγ 10 Καλημέρα με όμορφα καλοκαιρινά τοπία Ιούν 05 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ