Η ζωή είναι ένα λουλούδι κι ο έρωτας το μέλι του. Β. Ουγκώ Post author:stixomperdemata Post published:Ιούλ 09 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαλησπέρα!!! Next PostΗ φύση δεν κάνει τίποτα χωρίς λόγο και τίποτα που δεν είναι τέλειο … Αριστοτέλης You Might Also Like Ντύνουμε τα βράδια με όνειρα….για να ξυπνάμε το πρωί με ..Χαμόγελα! Οκτ 12 Καλησπέρα!!! Ιούλ 09 Δεκ 07 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ