Είναι φίλος μου όποιος μιλάει καλά για μένα πίσω από την πλάτη μου. Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 22 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΑληθινός φίλος είναι αυτός που παραβλέπει τις αποτυχίες σου και αντέχει τις επιτυχίες σου. Next PostΝα θυμάσαι: Κάθε φορά που κάποιος σε πουλάει, η αξία σου ανεβαίνει. You Might Also Like Όνειρα όμορφα και πραγματικότητα να γίνουν με το πρώτο φως . Καληνύχτα…:) Οκτ 21 Καληνύχτα! Όνειρα γλυκά και καλό ξημέρωμα! Φεβ 22 4 Οκτωβρίου:Παγκόσμια Ημέρα των Ζώων και….καλημέρα! Οκτ 04 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ