Καταπληκτικό είναι να περνάς καταπληκτικά οχι πληκτικά.. Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 21 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΜη κοιτάς τι λέω. Τι νιώθω στην ψυχή μου να βλέπεις .. Καληνύχτα! Next PostΒάλτε φτερά, το γαλάζιο ζεστή αγκαλιά την εποχή που τα όνειρα απαγορεύονται… You Might Also Like Όμορφη γλυκιά καλημέρα σε όλους!Καλό σας Σαβ/κο! Απρ 20 Σεπ 25 “Πάντα όμως οι επιθυμίες μου για σένα ήταν γαλάζιες, και ο ερωτάς μου αρχιπέλαγος” Μάι 27 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ