Μη κοιτάς τι λέω. Τι νιώθω στην ψυχή μου να βλέπεις .. Καληνύχτα! Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 20 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΗ σάρκα είναι στάχτη, η ψυχή είναι φλόγα. Next PostΚαταπληκτικό είναι να περνάς καταπληκτικά οχι πληκτικά.. You Might Also Like Εικόνες-Ευχές για το Πάσχα.! Απρ 10 – Νάκιιιιι, γιατί δεν πιάνει η τηλεόραση στο δωμάτιο μου; – Άνοιξε τον από αποκωδικοποιητή ρε μάνα. Μαρ 14 Η ζωή είναι μικρή οι στιγμές μεγάλες!!!!! Ιούν 19 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
– Νάκιιιιι, γιατί δεν πιάνει η τηλεόραση στο δωμάτιο μου; – Άνοιξε τον από αποκωδικοποιητή ρε μάνα. Μαρ 14