Ένας πραγματικός φίλος δεν χρειάζεται να λέει πολλά…φτάνει να σου δείχνει την συμπαράσταση του με τα σωστά λόγια την σωστή στιγμή! Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 20 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous Post…και όταν γίνεσαι κουραστικός,να φεύγεις… η πιό μεγάλη τέχνη είναι να ξέρεις πότε να αποχωρείς… Φρίντριχ Νίτσε Next PostΆδικο να ταξιδεύει το μυαλό και να μην σε παίρνει μαζί του… You Might Also Like 25 Μαρτίου 1821. Καλημέρα Ελλάδα!!! Μαρ 25 Η ζωή δεν είναι δίκαιη αλλά αξίζει.Αξίζει να την ζήσεις Αυγ 04 Ό,τι κι αν είναι, θα τελειώσει γρήγορα. Μάζεψε την ψυχή σου και όρμα. Αυγ 25 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ