…και όταν γίνεσαι κουραστικός,να φεύγεις… η πιό μεγάλη τέχνη είναι να ξέρεις πότε να αποχωρείς… Φρίντριχ Νίτσε Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 20 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαλημέρα και καλή βδομάδα . Χρόνια πολλά και ευλογημένα Next PostΈνας πραγματικός φίλος δεν χρειάζεται να λέει πολλά…φτάνει να σου δείχνει την συμπαράσταση του με τα σωστά λόγια την σωστή στιγμή! You Might Also Like Σεπ 23 Τα αισθήματα εμπνέονται….δεν διατάσσονται! Οκτ 17 Εικόνες για τον Σεπτέμβριο και το Φθινόπωρο. Καλό σας μήνα! Αυγ 31 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ