Διατίθεται απόγνωσις είς αρίστην κατάστασιν, και ευρύχωρον αδιέξοδον. Σὲ τιμές ευκαιρίας.Κική Δημουλά Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 17 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαλημέρα…..με όμορφα ταξίδια στα παράλια της Λάρισας(VIDEO) Next PostΚαλημέρα και καλό τριήμερο,καλά να περάσετε! You Might Also Like Καληνύχτα!!! Εύχομαι να περάσετε ένα πολύ αγαπησιάρικο βράδυ!!!! Οκτ 22 Η ζωή μου έμαθε.. Να μην σκέφτομαι τίποτα.. Να μην προγραμματίζω τίποτα.. Και να ζω την κάθε στιγμή όπως έρχεται.. Καλημέρα σε όλους!! Φεβ 07 ΕΥΧΕΣ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗΣ ΕΟΡΤΗΣ.. Αυγ 15 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Η ζωή μου έμαθε.. Να μην σκέφτομαι τίποτα.. Να μην προγραμματίζω τίποτα.. Και να ζω την κάθε στιγμή όπως έρχεται.. Καλημέρα σε όλους!! Φεβ 07