Σε μια άκρη τ ουρανού σε περιμένω νάρθεις μία στιγμούλα να σε δω και να μου πεις τι κάνεις. Post author:stixomperdemata Post published:Απρ 15 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ / Στιχάκια πόνου Post comments:0 Comments για τα αδελφό-ξαδέλφια μου Ηλία και Ηλία. Ο ένας 17 ο άλλος 47. Σε μια άκρη τ ουρανού σε περιμένω νάρθεις μία στιγμούλα να σε δω και να μου πεις τι κάνεις. Πόπη Ι Νικολάου -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Read more articles Previous PostΧρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου Next PostΒαδίζω στα τυφλά You Might Also Like Θύμα του εαυτού σου Νοέ 11 ΠΑΛΙ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΜΑΤΩΣΕΣ Ιούλ 14 Έπαψες να σέβεσαι τον εαυτό σου απ την στιγμή πού άρχισες να μην σέβεσαι τον γονιό σου. Οκτ 21 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ