Η καρδιά μου πικραμένη αιωρείται στα χαμένα κάθε της λαβωματιά είναι δώρο από σε Σένα… Post author:stixomperdemata Post published:Αυγ 10 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΠλήρωσα με δάκρυα μια ψεύτικη αγάπη, πλανεύτηκα και πίστεψα ψευτιά πρωτοκλασάτη! Next PostΚατάρα το λένε αυτό να πονάς να μην αγαπιέσαι και ν αγαπάς. Κατάρα το λένε να μην χαμογελάς, με πόνο να κοιμάσαι με πόνο να ξυπνάς… You Might Also Like Αδικα γινάτια Οκτ 14 Γιορτή του πατέρα 2019: Χρόνια πολλά σε όλους τους μπαμπάδες Ιούν 16 Μάνα που είσαι?????????? Σε χρειάζομαι Μάι 05 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ