Στα Τρικαλα στα δυο στενα – Τσιτσανης Βασιλης Post author:stixomperdemata Post published:Δεκ 12 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΕΣΤΟΣ ” ΟΙ ΠΕΝΝΙΕΣ ΥΟΥ ΑΝΕΣΤΟΥ” Next PostΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΝΩ… (Μαρίκα Νίνου) You Might Also Like Μάθετε πού θα εμφανίζεται φέτος ο Νότης Σφακιανάκης Οκτ 08 εμπρός λοιπόν χαμογέλα/ η ζωή μας θέλει τρέλα/ ομορφιές μου καλησπέρα/ έφυγε κι αυτή η μέρα…:) Οκτ 16 Jingle Bells original song-merry christmas! Δεκ 19 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
εμπρός λοιπόν χαμογέλα/ η ζωή μας θέλει τρέλα/ ομορφιές μου καλησπέρα/ έφυγε κι αυτή η μέρα…:) Οκτ 16