Κώστας Μαρτάκης – Εγώ θα φύγω Post author:stixomperdemata Post published:Δεκ 10 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚΩΣΤΑΣ ΤΟΥΡΝΑΣ :ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΕΝΝΑΤΑΙ! Next PostΩς τα Χριστούγεννα!! Κώστας Μαρτάκης! You Might Also Like Παντελής Παντελίδης:«Άσε με να νιώσω την αναπνοή σου», «Σημάδια στο λαιμό σου», «Δακρύζω και φεύγω» είναι τα τραγούδια που έγραψε στα 20 του, ο Παντελής Απρ 17 καλησπέρα σ αγαπώ/ πάλι θα στο ξαναπώ/ είσαι ανοιχτή πληγή/ στην δική μου τη ζωή.. Οκτ 17 Άστρο μου μακρινό… Μαρ 27 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Παντελής Παντελίδης:«Άσε με να νιώσω την αναπνοή σου», «Σημάδια στο λαιμό σου», «Δακρύζω και φεύγω» είναι τα τραγούδια που έγραψε στα 20 του, ο Παντελής Απρ 17