Της Βηθλεέμ το αστέρι πολλές χαρές να μας φέρει νέα μέρα να χαράξει την ζωή μας να αλλάξει.. Post author:stixomperdemata Post published:Δεκ 07 Post category:STIXOMPERDEMATA / Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαλησπέρα και Χρόνια πολλά στον Νίκο και στην Νικολέτα Next PostΕπόμενο άρθρο You Might Also Like ΑΚΟΥ ΜΕ ΚΙ ΕΛΑ:ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΤΙΝΑΣ-ANTONIS NTINAS Μάι 17 Να τα εκατοστίσεις να ζήσεις να ευτυχίσεις, Να’ σαι καλά και ότι επιθυμείς μπροστά σου όλα να βρεις! Αυγ 26 Κοίταξε με λειώνω σ ένα άγγιγμα σου μόνο στην ματιά σου ακροβατώ ερωτά μου σ αγαπώ! Οκτ 11 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Να τα εκατοστίσεις να ζήσεις να ευτυχίσεις, Να’ σαι καλά και ότι επιθυμείς μπροστά σου όλα να βρεις! Αυγ 26