μια καλημέρα κάθε μέρα με μια ευχή απ την καρδιά μια καλημέρα από μένα όλα να σου παν καλά!!!!!!!!!!! Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 18 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Πόπη Ι Νικολάου -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Read more articles Previous Postκαλημέρα φιλαράκια σας ευχαριστώ πολύ, να περάσετε ωραία και αυτί την Κυριακή:)!! Next PostΚαίτη Γαρμπή:«Σαφώς κάποιοι προσπάθησαν να με βγάλουν από την πορεία μου αλλά εγώ κοίταζα πάντα ευθεία» You Might Also Like Ληστεία μετά φόνου μου κλέψανε την αγάπη ξυπνήστε με αδέλφια να βγω απ τον εφιάλτη. Αυγ 10 Μεγάλη Εβδομάδα: Τι συμβολίζει κάθε μέρα – Τα τροπάρια που ψάλλονται Απρ 28 Στο δικό σου σταυροδρόμι άθελά μου βρέθηκα σου ζητώ 1000 συγνώμη αλλά σ ερωτεύτηκα! Οκτ 11 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ