… Θες τον άλλον μέχρι να έρθει η στιγμή να το αποδείξεις … Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 17 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΑπό το λίγοι και καλοί προτιμώ το ελάχιστοι και καλύτεροι! Next PostΘυμηστε μου να μην ξαναβαλω στην ζωή μου ανθρώπους που δεν εκτιμούν You Might Also Like ΔΕKEΜΒΡΙΟΣ: Καλημέρα και καλό μήνα…! Νοέ 30 Φιλία είναι… Μαρ 04 Καλημέρα…..με όμορφα ταξίδια στα παράλια της Λάρισας(VIDEO) Ιούν 17 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ