εγώ τους φίλους μου τους θέλω/ να εκτιμούν αξίες της ζωής/ να δίνω θέλω και να παίρνω/ συναισθήματα πολλά ψυχής/! Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 16 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Πόπη Ι Νικολάου – η ψυχη μου σ ένα στίχο- Read more articles Previous PostΚάθε στιχάκι της καρδιάς έχει δικό του πόνο……αν κρύβει κάπου την χαρά είναι για λίγο μόνο! Next Postεμπρός λοιπόν χαμογέλα/ η ζωή μας θέλει τρέλα/ ομορφιές μου καλησπέρα/ έφυγε κι αυτή η μέρα…:) You Might Also Like Το νέο τραγούδι του Αντύπα-Ναι εγώ είμαι Νοέ 10 Xαρούμενα γενέθλια! Απρ 06 όσο σ αγάπησα εγώ καμιά δεν σ αγαπάει η ομορφιά σου αδιάφορα από τον νου περνάει, το βλέμμα σου ερωτεύτηκα καθάριο σε νερό αντρίκειο βλέμμα ξάστερο πολύ αληθινό! Οκτ 10 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
όσο σ αγάπησα εγώ καμιά δεν σ αγαπάει η ομορφιά σου αδιάφορα από τον νου περνάει, το βλέμμα σου ερωτεύτηκα καθάριο σε νερό αντρίκειο βλέμμα ξάστερο πολύ αληθινό! Οκτ 10