Κάθε στιχάκι της καρδιάς έχει δικό του πόνο……αν κρύβει κάπου την χαρά είναι για λίγο μόνο! Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 15 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Πόπη Ι Νικολάου-η ψυχή μου σ ένα στ Read more articles Previous Postκαρδιά μου ευαίσθητη σαν πορσελάνη εύθραυστη…. γεννηθήκαμε να ζούμε τον καημό να τραγουδούμε…. με στιχάκια κάθε μέρα λέμε σ όλους καλημέρα:) Next Postεγώ τους φίλους μου τους θέλω/ να εκτιμούν αξίες της ζωής/ να δίνω θέλω και να παίρνω/ συναισθήματα πολλά ψυχής/! You Might Also Like Δεκ 23 Δεν ταιριάζετε σου λέω: Παντελής Παντελίδης Φεβ 24 ΑΡΩΜΑ ΠΛΑΤΕΙΑΣ με Παντελή Παντελίδη!! Αυγ 01 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ