Κοίταξε με λειώνω σ ένα άγγιγμα σου μόνο στην ματιά σου ακροβατώ ερωτά μου σ αγαπώ! Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 14 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Πόπη Ι Νικολάου -η ψυχη μου σ ενα στίχο- Read more articles Previous Postη μέρα τέλειωσε κι ήρθε η νύχτα κλείνουν τα μάτια μου από την νύστα… το μεγαλείο της ζωής μην το ξεχνάτε καλό βράδυ σε σας κι αυτούς π αγαπάτε! Next Postκαρδιά μου ευαίσθητη σαν πορσελάνη εύθραυστη…. γεννηθήκαμε να ζούμε τον καημό να τραγουδούμε…. με στιχάκια κάθε μέρα λέμε σ όλους καλημέρα:) You Might Also Like Με χαμόγελο στα χείλη και με σκέψη θετική σου στέλνω καλημέρα και τούτο το πρωί..:) Οκτ 09 Η διέξοδος μοιραία!!! Μαρ 02 ΕΝΑΣ ΚΥΚΛΟΣ ΚΛΕΙΝΕΙ : Νίκος Γεραλής Ιούν 07 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ