η μέρα τέλειωσε κι ήρθε η νύχτα κλείνουν τα μάτια μου από την νύστα… το μεγαλείο της ζωής μην το ξεχνάτε καλό βράδυ σε σας κι αυτούς π αγαπάτε! Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 14 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΌλες οι πληροφορίες για το νέο τραγούδι του Νίκου Οικονομόπουλου! Next PostΚοίταξε με λειώνω σ ένα άγγιγμα σου μόνο στην ματιά σου ακροβατώ ερωτά μου σ αγαπώ! You Might Also Like Ομορφη που είναι η μέρα σαν μου λες μια καλημέρα, μια λεξούλα μου αρκεί να χαμογελά η ψυχή. Οκτ 17 Ο Πειραιώτης -Μουσική και ερμηνεία Ντίνος Χερουβείμ . Ιούλ 20 Ενα ταξίδι στα παράλια του Θεσσαλικού Νομού Λάρισας. Οκτ 07 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ