έχεις κάνει την καρδιά σου αεροπλάνο της γραμμής πάρε ρέστα κι άντε γεια σου φτάσαμε στο τέρμα εμείς Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 11 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments έχεις κάνει την καρδιά σου αεροπλάνο της γραμμής πάρε ρέστα κι άντε γεια σου φτάσαμε στο τέρμα εμείς Πόπη Ι Νικολάου -η ψυχη μου σ ενα στίχο- Read more articles Previous PostΠάει τέλειωσε η μέρα τώρα λέμε καλησπέρα Next Post“Έλα Γρήγορα”| Δείτε teaser από το νέο video clip της Πέγκυ Ζήνα! You Might Also Like Καλό μήνα,καλημέρα με ηλιόλουστη ημέρα,:) Φεβ 01 Παρανάλωμα τα όνειρα μου μια ζωή σκληρές αλήθειες,φαντάσματα εφιάλτες μου με ξαγρυπνούν τις νύχτες.. Ιούλ 20 η γυναίκα έβαλε τον διάολο στο μπουκάλι και ο μαλάκας το έβαλε στον ύπνο προσκεφάλι Σεπ 24 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Παρανάλωμα τα όνειρα μου μια ζωή σκληρές αλήθειες,φαντάσματα εφιάλτες μου με ξαγρυπνούν τις νύχτες.. Ιούλ 20