Πάει τέλειωσε η μέρα τώρα λέμε καλησπέρα Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 11 Post category:STIXOMPERDEMATA / Στιχάκια Καλησπέρα Post comments:0 Comments Πάει τέλειωσε η μέρα τώρα λέμε ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, όμορφο καλό βραδάκι από μένα ένα φιλάκι:) Πόπη Ι Νικολάου -η ψυχη μου σ ενα στίχο- Read more articles Previous PostΣτην άκρη των ματιών το δάκρυ σου θυμίζει μια αγάπη δεν σταματά εκεί η ζωή ένα τέλος μια καινούργια αρχή! Next Postέχεις κάνει την καρδιά σου αεροπλάνο της γραμμής πάρε ρέστα κι άντε γεια σου φτάσαμε στο τέρμα εμείς You Might Also Like Αφιέρωμα-αναφορά στον Βασίλη Τσιτσάνη Οκτ 04 Πείσμα … Σεπ 04 Είναι ο Θάνατος κοντά … Οκτ 04 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ