Μέσα στην μέρα ζούμε με προβλήματα,αποφάσεις,σκέψεις… ευτυχώς υπάρχει και η νύχτα και ζούμε μέσα σε όνειρα… Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 05 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Μέσα στην μέρα ζούμε με προβλήματα,αποφάσεις,σκέψεις… ευτυχώς υπάρχει και η νύχτα και ζούμε μέσα σε όνειρα… Read more articles Previous PostΑλητεύω και η τύχη μου ξάγρυπνη Next PostΠολιτισμένοι είναι οι ένοχοι. Αυτοί που έχουν το δίκιο με το μέρος τους, είναι αγανακτισμένοι. You Might Also Like Νοέ 27 Σιωπή.. Σεπ 25 α ιδανικά που φωτίζουν το μονοπάτι μου είναι η Καλοσύνη η Ομορφιά και η Αλήθεια. Albert Einstein. Ιούλ 15 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
α ιδανικά που φωτίζουν το μονοπάτι μου είναι η Καλοσύνη η Ομορφιά και η Αλήθεια. Albert Einstein. Ιούλ 15