Αλητεύω και η τύχη μου ξάγρυπνη Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 05 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Αλητεύω και η τύχη μου ξάγρυπνη Read more articles Previous PostΤο “σ’ αγαπώ” να το λες, να το γράφεις, να το τραγουδάς μα πάνω απ’ όλα να το εννοείς! Next PostΜέσα στην μέρα ζούμε με προβλήματα,αποφάσεις,σκέψεις… ευτυχώς υπάρχει και η νύχτα και ζούμε μέσα σε όνειρα… You Might Also Like “Μοναξιά δεν είναι να είσαι μόνος. Μοναξιά είναι να μην σε νοιάζεται κανείς.” Σεπ 19 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Σεπ 01 Ιούνιος-Καλώς ήρθες Καλοκαίρι!!! Hello Summer!!! Μάι 31 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ