Της ζωής μου Άγιο φως τώρα έγινες καημός στα γρανάζια της ζωής μου Έρωτάς Εκτελεστής Μου.. Post author:stixomperdemata Post published:Ιούλ 20 Post category:STIXOMPERDEMATA / Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments της ζωής μου Άγιο φως τώρα έγινες καημός στα γρανάζια της ζωής μου Έρωτάς Εκτελεστής Μου.. Πόπη Ι Νικολάου -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Read more articles Previous PostΣε θέλω στα όνειρα μου! Next PostΚαληνύχτα σ αγαπάω καληνύχτα κι ας πονάω, όνειρα να δω ελπίζω το όνομά σου ψιθυρίζω.. You Might Also Like Να έχετε έναν υπέροχο και δημιουργικό μήνα!! Νοέ 01 ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΜΠΝΕΥΣΗ:ΠΟΠΗ Ι ΝΙΚΟΛΑΟΥ Οκτ 08 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Αυγ 14 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ