Τις θερμές ευχές μου για καλή σχολική χρονιά Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 10 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments «Τις θερμές ευχές μου για καλή σχολική χρονιά, με όσο το δυνατόν λιγότερα προβλήματα. Καλή δύναμη σε μαθητές, γονείς και εκπαιδευτικούς. Καλή πρόοδο και καλή επιτυχία σε όλους τους μαθητές!». Εύχομαι μία παραγωγική σχολική χρονιά και καλή πρόοδο! Read more articles Previous PostΚαλημέρα χαρούμενη σε όλους!!! Next PostΚαληνύχτα: Καλό ξημέρωμα σε όλους μας… You Might Also Like Λίγοι υπηρετούν την Αλήθεια, γιατί λίγοι έχουν τη θέληση και λιγότεροι τη δύναμη για να είναι δίκαιοι.. Αυγ 04 Εικόνες και Παροιμίες για τον Απρίλιο Μαρ 27 Νοέ 24 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Λίγοι υπηρετούν την Αλήθεια, γιατί λίγοι έχουν τη θέληση και λιγότεροι τη δύναμη για να είναι δίκαιοι.. Αυγ 04