Καλημέρα Μανούλα και Χρόνια Πολλά! Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 12 Post category:STIXOMPERDEMATA / ΣΤΙΧΑΚΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Post comments:0 Comments Καλημέρα Μανούλα και Χρόνια Πολλά δώρο για σένα μια μεγάλη αγκαλιά! Μια καλημέρα για κάθε Μανούλα από εμένα με όλο μου το σεβασμό στην μητρότητα! Read more articles Previous PostΣτιχάκια σε εικόνες-η ψυχή μου σ ένα στίχο- Next PostΧρόνια Πολλά Ελένη You Might Also Like Αν όλα είναι ένα όνειρο που θα τελειώσει την αυγή μην έρθεις χρόνε άδικα μην με ξυπνήσεις το πρωί.. Οκτ 11 GGM Αφιέρωμα: Η ιστορία πίσω από 4 πασίγνωστα λαϊκά τραγούδια Ιούλ 08 Ξέρω θα φύγω απ την ζωή οι μέρες μου μετρημένες δεν κλαίω μάτια μου γι αυτό κλαίω τις μέρες τις χαμένες…. Οκτ 04 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Αν όλα είναι ένα όνειρο που θα τελειώσει την αυγή μην έρθεις χρόνε άδικα μην με ξυπνήσεις το πρωί.. Οκτ 11
Ξέρω θα φύγω απ την ζωή οι μέρες μου μετρημένες δεν κλαίω μάτια μου γι αυτό κλαίω τις μέρες τις χαμένες…. Οκτ 04