Χρόνια Πολλά από καρδιάς σε σένα κι όποιους αγαπάς η αγάπη φως μες στην ψυχή διάσταση.. η μόνη αληθινή!!! Post author:stixomperdemata Post published:Δεκ 26 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Χρόνια Πολλά από καρδιάς σε σένα κι όποιους αγαπάς η αγάπη φως μες στην ψυχή διάσταση.. η μόνη αληθινή!!! -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Read more articles Previous PostΚαλώς ήρθες Δεκέμβρη!!!(video) Next PostΧρόνια μας Πολλά!(video) You Might Also Like Νέα Δημοκρατία: Τώρα σφάζονται για τα debate… Νοέ 01 Χρόνια πολλά Κατερίνα μου!! Νοέ 24 η γυναίκα έβαλε τον διάολο στο μπουκάλι και ο μαλάκας το έβαλε στον ύπνο προσκεφάλι Σεπ 24 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ