ΚΑΛΗΜΕΡΑ! Καλή εβδομάδα να έχετε όλοι!!! Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 29 Post category:ΚΑΛΉΜΕΡΑ / ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments ΚΑΛΗΜΕΡΑ! Καλή εβδομάδα να έχετε όλοι!!! Read more articles Previous Post28η Οκτωβρίου 1940:«Χρόνια Πολλά Ελλάδα μου»! Next PostΚαλώς ήρθες Νοέμβρη! You Might Also Like Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι.Οι σκέψεις τους είναι οι απόψεις κάποιου άλλου, η ζωή τους μια μίμηση, τα πάθη τους ένα ρητό. Ιούλ 10 Kαλημέρα…. Μαρ 12 Η ζωή ζωγραφίζει με τα χρώματα που τις δίνει η ψυχή του κάθε ανθρώπου. Ιούν 22 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι.Οι σκέψεις τους είναι οι απόψεις κάποιου άλλου, η ζωή τους μια μίμηση, τα πάθη τους ένα ρητό. Ιούλ 10