Καλημέρα!!! Οι φίλοι μας,μας γνωρίζουν στις καλές μέρες μας. Στις κακές, εμείς γνωρίζουμε τους φίλους μας! Post author:stixomperdemata Post published:Ιούλ 23 Post category:ΚΑΛΉΜΕΡΑ Post comments:0 Comments Καλημέρα!!! Οι φίλοι μας,μας γνωρίζουν στις καλές μέρες μας. Στις κακές, εμείς γνωρίζουμε τους φίλους μας! Read more articles Previous PostΚαλημέρα!!!…Μπορείς να μάθεις πολλά πράγματα από τα λάθη σου αρκεί να μην αρνείσαι!!! Next Post28η Οκτωβρίου 1940:«Χρόνια Πολλά Ελλάδα μου»! You Might Also Like Δεν χρειάζεται να είσαι σπουδαίος για να αποδείξεις τη δύναμή σου, πρέπει να είσαι ταπεινός για να δείξεις την ψυχή σου…Καλημέρα Φεβ 09 Εικόνες καλημέρας.. Ιαν 04 Υπέροχη μέρα για όλους με υγεία και χαρά Δεκ 30 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Δεν χρειάζεται να είσαι σπουδαίος για να αποδείξεις τη δύναμή σου, πρέπει να είσαι ταπεινός για να δείξεις την ψυχή σου…Καλημέρα Φεβ 09