Καλώς ήρθες Ιούνιε!!! Καλό μήνα σε όλους!!!! Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 31 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments . Ήρθε το καλοκαιράκι ο Ιούνης είναι εδώ, παραλίες για μπανάκι εύχομαι με το καλό!!! -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Read more articles Previous PostΙούνιος… Καλό μας μήνα και καλό καλοκαίρι!!!(video) Next PostΚαλημέρα: Στιχάκια καλημέρας σε εικόνες… You Might Also Like Τρίτη και δεκατρείς… Καλημέρα όμορφη χωρίς προλήψεις! Ιούν 13 O Jack White τραγουδάει με τον…Kermit Μαρ 03 να το θυμάσαι σ αγαπώ απ όλους ποιο πολύ εγώ γιατί η δική μου η ψυχή είσαι εσύ και μόνο εσύ! Οκτ 11 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ