Post author:stixomperdemata Post published:Μαρ 24 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΠροηγούμενο άρθρο Next PostΕπόμενο άρθρο You Might Also Like Η μόνη δύναμη, η μόνη αξία, η μοναδική αξιοπρέπεια: να σ’ αγαπάνε. Οκτ 19 Καλημέρα,Καλή Πέμπτη! Μαρ 15 Η ευαισθησία δέν είναι αδυναμία αλλά προτέρημα τών προικισμένων ανθρώπων. Ιούν 22 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ