Post author:stixomperdemata Post published:Μαρ 22 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΠροηγούμενο άρθρο Next PostΕπόμενο άρθρο You Might Also Like Σεπ 18 Είχα κάποτε μια αγάπη, που τη ζήλευαν θεοί κι αγγέλοι Τώρα ξέρω πλέον ούτε θέλει, λέει ούτε να με δει Είχα κάποτε μια αγάπη, σαν παλιό σμυρνέϊκο τσιφτετέλι Τώρα πλέον γίνομαι κουρέλι με ζεϊμπέκικο βαρύ Μάι 29 Άμα χαράζει στο Αιγαίο είναι όμορφα σε λέω Μαρ 07 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Είχα κάποτε μια αγάπη, που τη ζήλευαν θεοί κι αγγέλοι Τώρα ξέρω πλέον ούτε θέλει, λέει ούτε να με δει Είχα κάποτε μια αγάπη, σαν παλιό σμυρνέϊκο τσιφτετέλι Τώρα πλέον γίνομαι κουρέλι με ζεϊμπέκικο βαρύ Μάι 29