Άλλη μια μέρα στο τέλος της φτάνει μια καλησπέρα νοερά θα στην πω,.. Post author:stixomperdemata Post published:Δεκ 10 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:2 Comments Άλλη μια μέρα στο τέλος της φτάνει μια καλησπέρα νοερά θα στην πω,ένα παράπονο πάλι με πιάνει την απουσία σου πως να δεχτώ.. Πόπη Ι Νικολάου-η ψυχή μου σ ένα στίχο- Read more articles Previous PostΉρθε ο Δεκέμβριος-ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ! Next PostΑγάπη-:Παγκόσμια Ημέρα Αγάπης – 14 Δεκεμβρίου You Might Also Like Χρόνια πολλα-Να τα εκατοστήσεις!!!! Μάι 31 Κόρη μου χρόνια πολλά καλά και ευτυχισμένα υγεία αγάπη και χαρά να ζεις ευλογημένα!!! Ιαν 24 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Αυγ 13 This Post Has 2 Comments μελπα Οκτ 15 Απάντηση αυτο που επέλεξα ηταν πολύ ομορφο ..και τα υπόλοιπα φυσικά αλλά εκέινο ηταν αυτό που μου άρεσε περισσότερο \ stixomperdemata Οκτ 16 Απάντηση Σας ευχαριστώ πολυ! Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
μελπα Οκτ 15 Απάντηση αυτο που επέλεξα ηταν πολύ ομορφο ..και τα υπόλοιπα φυσικά αλλά εκέινο ηταν αυτό που μου άρεσε περισσότερο \
αυτο που επέλεξα ηταν πολύ ομορφο ..και τα υπόλοιπα φυσικά αλλά εκέινο ηταν αυτό που μου άρεσε περισσότερο \
Σας ευχαριστώ πολυ!