Καλημέρα όμορφη Τετάρτη να έχεις με πολλά χαμόγελα . Post author:stixomperdemata Post published:Νοέ 15 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ / ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΠροηγούμενο άρθρο Next PostΕπόμενο άρθρο You Might Also Like Ήρθε η πρωτοχρονιά(στίχοι) Ιαν 01 Η μουσική παιδί μου είναι χιλιόμετρα, μην ακούς αυτούς που βάζουν κουκίδες στο χάρτη. Ψαραντώνης Ιούν 04 Απρ 21 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Η μουσική παιδί μου είναι χιλιόμετρα, μην ακούς αυτούς που βάζουν κουκίδες στο χάρτη. Ψαραντώνης Ιούν 04