Καληνύχτα:Ωριμότητα είναι να περπατάς μακριά από ανθρώπους & καταστάσεις που απειλούν την ειρήνη του μυαλού, αυτοσεβασμό, αξίες ή ηθική. Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 10 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΠάντα αγάπη στην μητέρα σου γιατι ποτέ δεν θα υπάρξει άλλη. Next PostΝα έχετε έναν υπέροχο και δημιουργικό μήνα!! You Might Also Like Καλημέρα και καλή βδομαδα κόσμε μου με καφεδάκι.. Σεπ 05 Καλώς ήρθες μήνα Ιούλιε. Καλημέρα και καλό σας μήνα.! Ιούλ 01 Καλημέρα χαρούμενη σε όλους!!! Σεπ 10 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ