Σου στέλνω χίλιες δυο ευχές κορίτσι μου να ζήσεις χαρούμενη και δυνατή να τα εκατοστήσεις! Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 13 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΣου στέλνω χίλιες δυο ευχές αγόρι μου να ζήσεις χαρούμενος και δυνατός να τα εκατοστήσεις! Next PostΚοτσιδάκι μου Χρόνια πολλά!!!! You Might Also Like Πάντα θα σ αγαπώ:Αννα Χατζηεφραίμ Αυγ 04 ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΝΤΙΟ Σεπ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Αυγ 14 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ