Να τα εκατοστίσεις να ζήσεις να ευτυχίσεις, Να’ σαι καλά και ότι επιθυμείς μπροστά σου όλα να βρεις! Post author:stixomperdemata Post published:Αυγ 26 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΠροηγούμενο άρθρο Next PostΚαλημέρα… You Might Also Like 6 μήνες χωρίς Εσένα Παντελή Παντελίδη! Αφιέρωμα. Αυγ 18 Καλημέρα: Στιχάκια καλημέρας σε εικόνες… Ιούν 20 Σήμερα μια άλλη μέρα για όλους ας ξεκινήσει χαρούμενη και γελαστή ήρεμα να κυλήσει…:)! Οκτ 21 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ