Καλημέρα και Καλό μήνα! Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 01 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ / ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαλημέρα. Next PostΉρθε το καλοκαιράκι ο ΙΟΥΝΗΣ είναι εδώ παραλίες για μπανάκι εύχομαι με το καλό! You Might Also Like Ζωή δεν είναι οι μέρες που πέρασες….αλλά οι στιγμές που θα θυμάσαι! Οκτ 20 Ό,τι αγαπάμε το κουβαλάμε μέσα μας. Αν μπει αγάπη στην καρδιά, ριζώνει και δε βγαίνει. Μάι 29 Ευχές για την γιορτή της μητέρας.(εικόνες) Απρ 07 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ