Καλησπέρα σε όλους. Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 22 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΠροηγούμενο άρθρο Next PostΥπέροχη Πατρίδα μου You Might Also Like Μπορώ να γίνω ότι καλύτερο, η ότι χειρότερο, για τον καθένα ξεχωριστά.. Ανάλογα με ότι μου δώσεις αυτό θα πάρεις.. Αυγ 10 Γιατί κρίνουμε τους άλλους; Ο στόχος γιατί να μην είναι να τελειοποιήσουμε τον εαυτό μας; Ιούν 22 «Όταν χάνεις αυτούς που αγαπάς, τότε νοιώθεις πόσο τους αγαπούσες.» Μάι 31 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Μπορώ να γίνω ότι καλύτερο, η ότι χειρότερο, για τον καθένα ξεχωριστά.. Ανάλογα με ότι μου δώσεις αυτό θα πάρεις.. Αυγ 10