Σου στέλνω τις ευχές μου σ αγαπώ πολύ, η κάθε σου ημέρα μία όμορφη γιορτή….:)! Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 20 Post category:ΣΤΙΧΑΚΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Post comments:0 Comments Σου στέλνω τις ευχές μου σ αγαπώ πολύ, η κάθε σου ημέρα μία όμορφη γιορτή…!!!! Πόπη Ι Νικολάου – η ψυχή μου σ ένα στίχο- Read more articles Next PostΧρόνια Πολλά Μαρία μου!!! You Might Also Like Καλημέρα Μανούλα και Χρόνια Πολλά! Μάι 12 Χρόνια Πολλά Μαρία μου!!! Αυγ 14 Χρόνια Πολλά Ελένη Μάι 21 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ