Χρόνια πολλά Μαρία-Λουίζα! Να τα εκατοστήσεις!!! Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 01 Post category:STIXOMPERDEMATA / Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostTον Μάη ήρθες στην ζωή πανέμορφο λουλούδι, να ζω και να σε χαίρομαι γλυκό μου αγγελούδι! Next PostO Mάης, May, παιδικό τραγούδι You Might Also Like Ένα τοσοδούλη πλασματάκι Μάι 08 ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ Γιάννης Ζήνας Ιούν 07 Καλημέρα… Ιούλ 14 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ