Μια ζεστή καλημέρα όμορφη και γλυκιά.. καφεδάκι..παραλία και ωραία συντροφιά! Post author:stixomperdemata Post published:Απρ 30 Post category:STIXOMPERDEMATA / Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΓεωργία Χρόνια Πολλά!!! (video) Next PostΚορίτσι του Μάη και των λουλουδιών να τα εκατοστήσεις να είναι η ζωή σου ευωδιαστή μες στις χαρές, να ζήσεις You Might Also Like Δέσποινα Βανδή – Για Κακή Μου Τύχη (ΝΕΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ) Απρ 06 ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 1 Φεβ 04 ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Δεκ 27 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ