Είναι η ..ώρα του….Καλημέρα! να έχεις μια όμορφη μέρα Post author:stixomperdemata Post published:Απρ 20 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments … Read more articles Previous PostΈτσι ήμουν, μου είπες να μην φεύγω, να το συζητάω…… και τώρα; πού είσαι που σου μιλάω;;;; Next PostΕπόμενο άρθρο You Might Also Like Καλημέρα…… Ιαν 03 Μια καλημέρα καθε μέρα: Ιούν 08 Η αγάπη είναι μια Aτέλειωτη συχώρεση ένα βλέμμα που σου γίνεται συνεχής συνήθεια… Ιούν 19 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ