Μπορείς να δραπετεύσεις από όλους κι από όλα αλλά όχι κι από τον εαυτό σου… Post author:stixomperdemata Post published:Απρ 19 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαλημέρα Τετάρτης…. Next PostΌμορφη χαρούμενη ημέρα να έχουμε…!!! 🌷🌷🌷🌷 You Might Also Like ΚαληνύχταΤην αυγή μπορείς να την φτάσεις μόνο περπατώντας το μονοπάτι της νύχτας. Ιαν 09 Όταν φτωχύνει το πνεύμα σου….τυλίγεσαι στην Σιωπή! Οκτ 09 Καλημέρα σε όλες και όλους! Καλή Κυριακή να έχετε. Ιαν 13 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ